Svatební zkouška

Svatební zkouška je nezbytná pro hladký průběh příprav během tvého velkého dne. Společně během ní najdeme líčení, ve kterém se budeš cítit nejlépe a zároveň bude dostačující pro fotografii a video.

Svatební líčení je zcela specifické svojí výdrží a vytváří se technikou, aby vznikl voděodolný make-up. Pro jeho přípravu mám ve svém kitu produkty, které neodráží světlo na kameře a fotografií.

Mezi univerzální make-up patří jemné kouřové líčení v přirozených odstínech hnědé, šedé, běžové, švestkové a jemně vykonturovaný oblouk oka s tenkou linkou.
Pro výraznější svatební make-up ráda používám „mokrou“ techniku, která krásně vypadá, jak ve skutečnosti, tak i na fotografiích. Doplněnou o nalepené trsy (vějířky řas).

Vše ladím se stylem tvojí svatby a zároveň s tvojí osobností.

Z účesů jsou nadčasové romantické vlny, rozpuštěné i napůl sepnuté, doplněné živou květinou. Účes by měl pasovat k tvému typu tváře a svatebním šatům. Dle výběru šatů, už víš, zda chcete závoj nebo ozdobu do vlasů. V posledních letech jsou oblíbené vzdušné drdoly, bohémské účesy a uvolněné svatební copy.

„Doporučuji zkoušku make-upu a účesu co nejdříve. Jde především o přípravu pleti, která začíná pitným režimem, každodenním čištěním pleti a končí péčí o ruce…..To vše učím své klientky.“